Zakwalifikowanych zawodników: 203

Imię i nazwisko Rok ur. Płeć Kraj Miasto Klub Wpłata
Marcin Albiniak 1972 M Polska Lublin Tak
Monika Barańska 1968 K Polska Kraków Tak
Jakub Bednarz 1982 M Polska Zakopane DRUŻYNA SZPIKU/Bieganie na Szczytach Tak
Leszek Behounek 1959 M Polska Zakopane Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane Tak
Marcin Bekas 1976 M Polska Kraków Tak
Maciej Bielawski 1978 M Polska Zielonki JUVE RUN Tak
Marcin Błaszczykowski 1979 M Polska Tarnowskie Góry Tak
Wojtek Bogusz 1985 M Polska Kraków Clico Team Tak
Adam Buczyński 1975 M Polska Kraków Non Stop Trail Tak
Rafał Budka 1978 M Polska Kraków JUVERUN Tak
MARIA BUJOK 1961 K Polska PRZEZCHLEBIE Tak
Wojciech Cepielik 1984 M Polska Pustelnik nie oglądaj się Tak
Jacek Chądzyński 1969 M Polska Częstochowa Tak
Agnieszka Chojecka 1974 K Polska Brzóze Tak
Paweł Chojecki 1973 M Polska Brzóze Tak
Sebastian Ciasto 1985 M Polska Przezchlebie Tak
Maciej Ciepły 1990 M Polska Wrocław Tak
Przemysław Cuper 1992 M Polska Pruszcz Gdański Szwadron Wilków Alfa Tak
Tomasz Cuper 1981 M Polska Gdów Orkan Wiatowice Tak
Kajetan Cyganik 1984 M Polska Kraków Juverun Tak
Rafał Cyrny 1977 M Polska Warszawa Tak
Krzysztof Czechowicz 1984 M Polska Nowe Brzesko OSP Nowe Brzesko Tak
Janusz Dadok 1984 M Polska Bielsko-Biała KS Aqua Fitness Tak
Tomasz Data 1972 M Polska Żory HRmax Żory Tak
Agnieszka Długosz-Stępniak 1988 K Polska Lublin Stay Insane, BiegJem Tak
Michał Doniec 1993 M Polska Kraków Clico Team Tak
Monika Dudek 1983 K Polska Ziębice PCHsportTeam Tak
Sylwia DUDEK 1974 K Polska kraków J U V E R U N Tak
BOGUSŁAW FABIAN 1971 M Polska Pyskowice EVANLITE.COM Tak
Maciej Fajto 1957 M Pokska Murzasichle KS Murzasichle Tak
Filip Fijałkowski 1987 M Polsk Poronin Tak
Łukasz Flisiński 1981 M Polska Sosnowiec Alpin Sport Hoka Team Tak
Katarzyna Frączysta 1988 K Polska Kościelisko Tak
Maciej Gąsienica-Fronek 1981 M Polska Zakopane TOPR/KW Zakopane Tak
Katarzyna Gąsiorowska 1988 K Polska Kraków J U V E R U N Tak
Paweł Gątkiewicz 1978 M Polska Kraków Eskadra Kraków Tak
Agata Gemzik 1986 K Polska Kraków J U V E R U N Tak
Jacek Gemzik 1979 M Polska Kraków J U V E R U N Tak
KATARZYNA GIERLOTKA 1972 K Polska Katowice Tak
Maciej Gierlotka 1976 M Polska Katowice BIEGAM W GÓRACH BO LUBIĘ Tak
Artur Gierok 1976 M Polska KATOWICE BIEGAMYSŁOWICE Tak
Małgorzata Glina-Krawczyk 1974 K Polska Kamieniec Ząbkowicki Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein Tak
Wojciech Golbiak 1976 M Polska Międzyrzec Podlaski Tak
Wojciech Gorczyca 1975 M Polska Warszawa KS Bałagan Tak
Sławomir Góra 1992 M Polska Korbielów Alpin Sport Hoka Team Tak
Katarzyna Górecka 1978 K Polska Leszno Tak
Maria Górecka 2005 K Polska Leszno UKS Melo Błonie Tak
Rafał Górecki 1978 M Polska Leszno Tak
Ilona Grabarczyk 1981 K Polska Leszno Tak
Góral Grzegorz 1984 M Polska Kraków Heej heej góralu Tak
Antoni Grzybek 1969 M Polska Pierściec Tak
Rafał Gulajski 1975 M Polska Kopienica Tak
Sebastian Gurba 1986 M Polska Rzeszów Zupełne Dobro Tak
Sebastian Gurgul 1982 M Polska Kraków Aromat Nóg Tak
Tomasz Guzdek 1982 M Polska Bytom Straż Pożarna Bytom Tak
Piotr Haładaj 1985 M Polska Piotrków Trybunalski Tak
Krzysztof Hauke 1979 M Polska Sokołowo Tak
Joanna Hoja 1988 K Polska Wałbrzych ALPIN SPORT HOKA TEAM Tak
Andrzej Hołuj 1966 M Polska Kraków Tak
Bartłomiej Hołuj 1996 M polska Kraków Tak
Jan Hoss 1980 M Polska Warszawa Tak
Jan Iwanicki 1952 M Polska Zakopane Tak
Krzysztof Iwanicki 1982 M Polska Kraków WM Triself Tak
Katarzyna Jach 1984 K Polska Zakopane Betlejemka pod Nosalem Tak
Joanna Jachym-Drewniak 1986 K Polska Kraków JJfit Running Team Tak
Janusz Jagielak 1957 M Polska Kraków Tak
Joanna Janik 1977 K Polska Kraków Tak
Mariusz Janik 1972 M Polska Kraków Tak
Wojciech Jaremek 1981 M Polska Zamośx Tak
Marcin Kaczmarek 1985 M Polska łódź Tak
Maciej Kanik 1979 M Polska Bielsko-Biała Tak
Maciej Kapias 1985 M Polska Bielsko-Biała Tak
Zbigniew Kapuściński 1972 M polska szczecin Alpin Sport Hoka Team Tak
Michal Kawa 1985 M POLSKA KRAKÓW Tak
Iwona Kąś 1980 K Polska Kraków TikTeam Tak
Przemyslaw Kielek 1978 M Polska Szczęsne Dogoń Grodzisk Mazowiecki Tak
Mateusz Klusek 1989 M Polska Kraków Tak
Michał Komasa 1977 M Polska Rząska Tak
PIOTR Koń 1978 M Polska Ręczno Alpin Sport Hoka Team Tak
Jerzy Kopta 1945 M Polska Kraków Cwałujące Dziadki Tak
Michał Korek 1981 M Polska Dąbrowa Górnicza MarcinŚwiercTEAM Tak
Marcin Kornaś 1978 M Polska Laskówka Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein Tak
Agnieszka Kos 1983 K Polska Milówka Tak
Tomasz Kos 1979 M Polska Tychy Tak
Piotr Kowalski 1990 M Polska Wrocław Dziubdzia Skyrunning Team Tak
Paweł Kozłowski 1979 M Polska Łazy Tak
Adriana Krawczyk 1988 K Polska Chocianów Tak
Agnieszka Krowicka 1982 K Polska Kraków Tak
Roger Krzyżewski 1988 M Polska Kraków Tak
KAROLINA KUBIAK 1977 K Polska WEJHEROWO Tak
Piotr Kubik 2003 M Polska Nowe Brzesko Tak
Mateusz Kubkowski 1990 M Polska Tarnowskie Góry GWŻB Tak
Kazek Kwasek 1978 M Polska Bibice Muay Running Team Tak
Borbala Lantos 1988 K Hungary Eger Zolna Skyrunning Team Tak
Michał Lechowicz 1988 M Polska Tarnów Tak
Michał Linart 1992 M Polska Bielsko-Biała Gopr Beskidy Tak
Jan Lisicki 1959 M Polska Szczecin Szczecin Tak
Damian Łukasik 1988 M Polska Janów Lubelski Tak
Roman Łukaszewski 1976 M Polska Warszawa Tak
Paweł Łydek 1988 M Polska Grabowa Inżynieria Fitnessu/ Active Academy Tak
Jarosław Machnik 1981 M Polska Koszyce Tak
Łukasz Majda 1981 M Polska Modlnica Tak
Helena Majdan 1952 K Polska Szczecin Tak
Marta Maliszewska 1978 K Polska Zakopane KINGRUNNER ULTRA Tak
Agnieszka Maronka 1972 K Polska Kraków Tak
Monika Marszałek 1975 K Polska warszawa Tak
Agnieszka Maszewska 1974 K Polska Waszawa Naprzód Młociny Tak
Ewa Matłosz 1980 K Polska Strzyżów Tak
Jolanta Matłosz 1987 K Polska Strzyżów Tak
Mariusz Matłosz 1976 M Polska Strzyżów SNW KW Kraków Tak
Katarzyna Mączka 1985 K Polska Kraków J U V E R U N Tak
Maciek Mączka 1977 M Polska Kraków J U V E R U N Tak
Jarosław Michałek 1965 M Polska Kraków One Way Ticket Tak
Kacper Miller 1999 M Polska Leszno AWF WARSZAWA Tak
Marcin Mirocha 1984 M Polska Bielsko-Biała Hit The Trail / Siłownia Aqua Bielsko-Biała Tak
Adam Mrozek 1983 M Polska Tarnowskie Góry Tak
Marcin Nawrocki 1981 M Polska Warszawa Turbacze Tak
Magdalena Nawrot 1980 K Polska Kraków J U V E R U N Tak
Waldek Nawrot 1973 M Polska Kraków J U V E R U N Tak
Józef Nicikowski 1959 M Polska Kiekrz KW Poznań Tak
Michał Niklewski 1987 M Polska Radom Tak
Paweł Niklewski 1983 M Polska Radom Tak
Tomasz Nosal 1989 M POL Zakopane Tak
Łukasz Nowak 1980 M Polska Stęszew Tak
Maciej Nowak 1992 M Polska Krakow J U V E R U N Tak
Tomasz Nowak 1966 M Polska kraków J U V E R U N Tak
Wiesław Nowakowski 1956 M Polska Przemyśl - Tak
Katarzyny Nowicka 1976 K Polska Mińsk mazowiecki Tak
Maciej Nowicki 1978 M Polska Ślesin Tak
Szymon Obrał 1983 M Polska Kraków Bronko Dzik Tak
DAWID OKRÓJ 1983 M POLSKA WARSZAWA DEAF RUNNING Tak
Bartłomiej Patro 1987 M Polska Bielsko-Biała Tak
Robert Perlan 1975 M Polska Leszno Leszno Team Tak
Karolina Petrus 1991 K Polska Katowice Tak
Karolina Pierzchała 1994 K Polska Rozkochów Tak
Artur Pietrzak 1973 M Polska Swarzędz ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAM Tak
Michał Pikulski 1990 M Polska Kazimierza Wielka Tak
Krzysztof Pilśniak 1973 M Poland Kraków Tak
Piotr Podobiński 1971 M Polska Warszawa Tak
Aleksandra Podraza 2002 K Polska Zbylitowska Góra Maratończycy Dunajcowi Tak
Janusz Podraza 1971 K Polska Zbylitowska Góra Maratończycy Dunajcowi Tak
Grzegorz Prokopiuk 1976 M Polska Warszawa Szwagry Dwa Tak
Barbara Prymakowska 1943 K Polska Tarnów Tak
Agata Przeździk 1986 K Polska Kraków J U V E R U N Tak
Piotr Pyrć 1971 M Poland Kraków Tak
Szymon Pyrć 1973 M Polska Kraków Tak
Grzegorz Rospond 1981 M Polska Kraków CLICO Tak
Tomasz Rudziński 1983 M Polska Lubliniec Kuna w agreście Tak
Janusz Rutkowski 1963 M Polska Leszno Tak
Anna Sereda 1975 K Polska Kraków J U V E R U N Tak
Robert Sereda 1973 M Polska Wieliczka J U V E R U N Tak
Robert Skowronek 1973 M Poland Kraków Tak
Jerzy Słobodzian 1966 M Polska Dzierżoniów NYSA BIEGA Tak
Ewelina Sokołowska 1981 K Polska Kraków J U V E R U N Tak
Marek Sokołowski 1969 M Polska Mysłowice-Wesoła Alpin Sport HOKA Team Tak
Paweł Starzak 1983 M Polska Skawina Tak
PIOTR STEBEL 1969 M Polska SKOCZÓW PRZEWODNIK Tak
Radosław Stępień 1974 M Polska Józefosław Tak
Michał Stępniak 1983 M Polska Lublin Stay Insane Tak
teresa stochel 1953 K Polska Kraków AKPT Krakow Tak
Tomasz Streich 1992 M Polska Wrocław Tak
Janusz Švach 1976 M Polska Katowice Browar domowy Garaż Tak
Konrad Swietochowski 1975 M Polska Warszawa Tak
Witold Szabelak 1981 M Polska Zakopane KINGRUNNER ULTRA Tak
Tomasz Szarkowicz 1983 M Polska Kraków Tak
Agata Szarżanowicz-Płyś 1966 K Polska Kraków Tak
Zbigniew Szatanik 1968 M Polska Ujsoły Tak
Artur Szewczyk 1972 M Polska Ciepielów Dokąd tak ciągle biegnę? Tak
Filip Szturo 2004 M Polska Podgórzyn Podgórzyn - Gmina przyjazna z natury Tak
Jan Szturo 1967 M Polska Podgórzyn Podgórzyn-Gmina przyjazna z natury Tak
Michał Szukała 1992 M Polska Kraków Tak
Jolanta Śmiałkowska 1962 K Polska Łódź Łódzki Klub Wysokogórski Tak
Tomasz Świadek 1983 M Polska Kraków Juverun Tak
Adam Świda 1978 M Polska Klucze Perfect e-Line Team Tak
Kamil Tol 1987 M Polska Tanina Kuna w agreście Tak
Grzegorz Tynus 1978 M Polska Frydman Nowotarski Klub Kolarski Tak
Karol Urbańczyk 1990 M Polska Gliwice Non Stop Trail Tak
Przemysław Urbańczyk 1990 M Polska Kraków Tak
Natalia Utnicka-Łydek 1988 K Polska Niedzica Zamek Inżynieria Fitnessu/ Active Academy Tak
Marek Warmuz 1968 M Polska Kraków Tak
Daria Wawrzkiewicz 1978 K Polska Bytom Tak
Błażej Wiatrowski 1975 M Polska Warszawa wiatrowski.pl Tak
Hubert Wiatrowski 2005 M Polska Warszawa wiatrowski.pl Tak
Carolin Wildenius 1989 K Polska Krakow J U V E R U N Tak
Patryk Wilk 1990 M Polaka Rzeszów Samotny Wilk Tak
Agnieszka Wintrowicz 1988 K Polska Łódź [email protected] Tak
Marian Wiśniewski 1954 M Polska Szczecin Tak
Jakub Witek 1989 M Polska Warszawa Tak
Maciej Witkowski 1993 M Polska Swarzędz HEXAPRO Tak
Marek Witkowski 1956 M Polska Swarzędz HEXAPRO Tak
Marta Woch-Czajkowska 1980 K Polska Kraków KS Bałagan/rehabilitanci.pl Tak
Joanna Wojewoda-Budka 1978 K Polska Kraków JUVERUN Tak
Józef Worobiec 1957 M Polska Jędrzejów UMKS NADIR JĘDRZEJÓW Tak
Wojciech Wosik 1990 M PL Nietulisko Danie Wosik Tervel Team Tak
Remigiusz Wruk 1971 M Polska Opole Tatra Running Team Tak
Tomasz Wysłuch 1970 M Polska Skoczów Tak
Henryk Wysogląd 1968 M POLSKA PISARZOWICE KS Aqua Fitness Tak
Dominik Ząbczyński 1971 M Polska Jastrzębie-Zdrój Alpin Sport HOKA Team Tak
Marek Ząbik 1986 M Polska Godowa Tak
Adriana Zemanek 1988 K Polska Kraków Tak
Mateusz Zieliński 1986 M Polska Bydgoszcz TriSpace Tak
Przemysław Zieliński 1974 M Polska Chojnice Tak
Łukasz Ziobro 1989 M Polska Kraków Tak