Zakwalifikowanych zawodników: 52

Nazwisko Imię Rok ur. Płeć Kraj Miasto Klub Wpłata
Albiniak Marcin 1972 M Polska Lublin Tak
Bednarski Tomasz 1978 M Polska Łódź Beauty Sport Team Tak
Bogusz Wojtek 1985 M Polska Kraków Clico Team Tak
Gardener Jacek 1966 M Polska Warszawa JacekBiega Running Klub Tak
Grzegorz Góral 1984 M Polska Swoszowice nogamidogóry.pl Tak
Guściora Anna 1982 K Polska Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
Haładaj Piotr 1985 M Polska Piotrków Trybunalski Tak
Hoja Joanna 1988 K Polska Wałbrzych Sudeckie Wycieczki Biegowe Tak
Jarosz Michał 1994 M Poland Polanka Wielka Tak
Jarzębska Agnieszka 1991 K Polska Wrocław TU INTER Polska SA Tak
Jendrichovska Danka 1967 K Slovensko Raznany MARAS team Tak
Karabas Marek 1976 M Slovensko Krivany MARAS team Tak
Kiczińska Izabela 1980 K Polska Mszano 16 A Tak
Kicziński Bartosz 1984 M Poland (Polska) Brodnica Brodnica Biega Tak
Klęka Beata 1974 K Polska Bełchatów Tak
Krajňáková Katarína 1967 K Slovensko Prešov MARAS team Tak
Kretek Marcin 1984 M Polska Tychy Tak
Kucharski Filip 1986 M Polska Jaworzno Jaworzno Runners Tak
Kuźniar Dorota 1967 K Polska Zakopane TEAM RUFARO Tak
Kwasek Kazek 1978 M Polska Bibice Eskadra Kraków Tak
Litwin Daniel 1986 M Polska Rzeszów Tak
Majchrzak Maciej 1989 M Polska Wrocław Tak
Maras Ladislav 1963 M Slovensko Presov MARAS team Tak
Marońska Monika 1979 K Polska BRZEZIE K KRAKOWA Tak
NARWOJSZ MARCIN 1972 M POLSKA POZNAŃ Tak
Nawrocki Marcin 1981 M Polska Warszawa Turbacze Tak
Nicikowski Jan 1996 M Polska Kiekrz KW Poznań Tak
Nicikowski Józef 1959 M Polska Kiekrz Tak
Nowicki Maciej 1978 M Polska Ślesin Tak
OKRÓJ DAWID 1983 M POLSKA GDAŃSK DEAF RUNNING Tak
Orłowska Beata 1970 K Polska Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
Piórkowska Aleksandra 1974 K Polska Wieliczka Biskupice Family Team Tak
Piórkowski Tomasz 1974 M Polska Wieliczka Tak
Pyrc Piotr 1971 M Polska Krakow Tak
Pyrc Szymon 1973 M Polska Krakow Tak
Rybarska Marta 1990 K Polska Dolsk Lesz NO Limits Runners Tak
Rychlak-Bożek Monika 1978 K Polska Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
Rydz Joanna 1977 K Polska Bełchatów Tak
SĘK Tomasz 1983 M Polska PIASTÓW Tak
Siwińska Małgorzata 1978 K POLSKA Tychy Tak
Skowronek Robert 1973 M Polska Kraków Tak
Starzak Paweł 1983 M Polska Skawina Inka Running Team Tak
STEBEL PIOTR 1969 M Polska SKOCZÓW PRZEWODNIK Tak
Szczechowicz Marzena 1972 K Polska Brzeźiny JacekBiega Running Klub Tak
Szmit Joanna 1994 K Polska Łabunie AGROS Zamość Tak
Ślusarczyk Krzysztof 1974 M Polska Łódź Fujitsu Running Team Łódź Tak
Trociński Karol 1997 M Polska Kielce Tak
Wintrowicz Agnieszka 1988 K Polska Łódź Łódź Tak
Wołoszyn Piotr 1980 M Polska Warszawa Tak
Zakrzewski Aleksander 1970 M Polska Zgorzelec Total Immersion Tak
Ząbczyński Dominik 1971 M Polska Jastrzębie-Zdrój Alpin SportTeam Tak
Zbierska Eliza 1997 K Polska Chludowo Tak