Zgłoszonych zawodników: 238

Imię i nazwisko Rok ur. Płeć Kraj Miasto Klub Wpłata
Abram Ablewicz 1995 M Polska Kraków Nie
Justyna Adamus kowalska 1979 K Polska Przybędza Nie
Jarosław Andrysiak 1977 M Polska Łęczyca MKLA Łęczyca Tak
Drogosz Andrzejewski 1986 M Polska Kłopotów Sekcja Biegowa Lubin Tak
Anna Anzel 1991 K Polska Kraków Nokia Kraków Nie
Wojciech Anzel 1988 M Polska Krakow Nokia Kraków Nie
Mikołaj Babiszkiewicz 1977 M Polska Gorzów Wlkp Nie
Mateusz Balbusa 1994 M Polska Tczew Tak
Ewa Baran-Gądek 1967 K Polska Kraków Tak
Magdalena Bartkowicz 1980 K Polska Dębica Marszobieg Tak
Katarzyna Barycka 1989 K Polska Warszawa Nie
Damian Błaszczyk 1978 M Polska Kraków Tak
Hubert Bochra 1995 M Polska Wroclaw Nie
Konrad Bogacz 1991 M Polska Teresin JRG Proszowice Nie
Lantos Borbala 1988 K Hungary Felsőtárkány Bükki Égbolt Nie
Kamil Borowski 1991 M Polska Wilczopole Kolonia Chełm Biega Tak
Karol Brillowski 1974 M Polska Somonino SRK Nie
Adam Buczyński 1975 M Polska Kraków Non Stop Trail Tak
Maciej Bukowski 1994 M Poland Warszawa Nie
Piotr Chilczuk 1989 K Polska warszawa Obstacle Center Team Nie
Agnieszka Chochulska 1978 K Polska Kraków Nie
luca chowaniec 1997 M Italia podsarnie Mountain Running Guides Nie
Adam Ciechański 1996 M Polska Bukowiec ORT Tak
Maciej Cieciera 1978 M Poland Halinów Nie
Dariusz Cieślar 1967 M Polska Wisła GOPR Beskidy Nie
Rafał Cyrny 1977 M Polska Warszawa Tak
Krzysiek Czajka 1991 M Polska Płock Nie
Tomasz Czypionka 1985 M Polska Katowice Czypiona in asia Team Tak
Maciej Ćwik 1999 M Polska Limanowa Tak
Michał Daszkiewicz 1982 M Polska Wrocław Knurświny Tak
Tomasz Data 1972 M Polska Żory KS Kandahar Nie
JORGE DEL BOSQUE 1995 M España Kraków Tak
Agnieszka Długosz-Stępniak 1988 K Polska Lublin MKS Unia Hrubieszów Nie
Grzegorz Dragan 1975 M POLSKA LUBLIN PRZEDWOJEWSKI TEAM Tak
Marta Drzazga 1988 K Polska Łomianki ORT Łomianki Tak
Sylwia Dudek 1974 K Polska Krakow J U V E R U N Nie
Filip Fijałkowski 1987 M Polska Poronin Tak
kamil filipczak 1977 M Polska szczytno Tak
Małgorzata Filipczak 1991 K Polska Gdańsk Tak
Michał Franusiak 1986 M Polska Przytkowice Juverun Nie
Rafał Gabryś 1990 M Polska Szczawa Stańczak Team Nie
Bartłomiej Gałgowski 1987 M Polska Olsztyn Nie
Paweł Gasiński 1998 M Polska Bydgoszcz Tak
Dominik Gawlas 1982 M Polska Cieszyn ... Nie
Anna Gąsienica-Roj 1975 K Polska Zakopane TG Sokół Zakopane Tak
Piotr Głowacki 1990 M Polska Zakopane Browar Watra Tak
Jerzy Głuszczak 1958 M Polska Łódź AKG Łódź Nie
Wojciech Golbiak 1976 M Polska Międzyrzec Podlaski Nie
Sławomir Góra 1992 M Polska Korbielów Alpin Sport Hoka Team Nie
Jarosław Górecki 1984 M Polska Warszawa Nie
Dariusz Gradzi 1983 M Polska Kraków Krakowska Izba Adwokacka Nie
Zbigniew Gryt 1984 M Polska Ruda Śląska Tak
Antoni Grzybek 1969 M Polska Pierściec Tak
Sebastian Gurgul 1982 M Poland Krakow Aromat Nóg Tak
Zosia Gutek 1954 K Polska Cieszyn KA GB GOPR Beskidy Tak
Sebastian Hulbój 1974 M Polska Bielsko- Biała wksb Huse Team Nie
Sebastian Iśtok 1997 M Polska Piekielnik Nie
Jan Iwanicki 1952 M Polska Zakopane Tak
Krzysztof Iwanicki 1982 M Polska Kraków WM Triself Tak
Łukasz Iwanicki 1984 M Polska Lublin Nie
Robert Jachymiak 1976 M Polska Nowy Targ Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji Dzieci Nie
Robert Jachymiak 1976 M Polska Nowy Targ Alpin Sport Team Tak
Jerzy Jackowski 1953 M Polska Krzeszyce Nie
Dominik Janiga 1991 M Polska Kraków Nie
Jacek Janiga 1965 M Polska Koszyce Małe Sokół Tarnów Nie
Bogdan Janowski 1966 M Polska Warszawa Tak
Jacek Janowski 1974 M Polska Legionowo Tak
Wojciech Jańczak 1981 M Polska TOmaszowice-Kolonia Tak
Bogna Jaszczak 1999 K Polska Leszno fUnclub Bodzia biega Tak
Witold Jawień 2008 M Polska Tychy Gonić/Gonić Tak
Bastin Jeltema 1984 M Netherlands Krakow WM Triself Tak
Cecylia Job 1972 K Polska Lusina ITMBW Kraków Tak
PAWEŁ Kacprzak 1982 M Polska Łęczyca Tak
Jan Kaczor 2002 M Polska Wałbrzych Salomon Team Nie
Damian Kagoń 1978 M Polska MIKOŁÓW Alpin Sport Team Tak
Przemysław Kalinowski 1979 M Polska Warszawa Niesie mnie po lesie Nie
Piotr Kaniewski 1987 M Polska Opole RK Tak
Robert Karpiński 1979 M Polska Bielsko-Biała KS Sprint Bielsko-Biała Nie
Michał Kasa 1985 M Polska Kraków Nie
Mirosław Kawulok 1978 M Polska Jaworzynka Team Beskidy Tak
Agnieszka Kęsicka 1982 K Polska Nowogrodziec RUNEDA Nie
Michał Kita 1975 M Polska Wrocław pędzący w miejscu Nie
Michał Klamut 1992 M Polska Karpacz GOPR Karkonosze / KS Kandahar Nie
Agnieszka Kolano 1981 K Polska Warszawa BPOT Tak
Agnieszka Kołbik 1974 K Polska Niepołomice JUVERUN/marszobieg Nie
Łukasz Kołbik 1975 M Polska Niepołomice JUVERUN/marszobieg Nie
Maciej Kominko 1987 M Polska Zakopane Mountain Running Guides Nie
Piotr Koń 1978 M Polska Przedbórz Alpin Sport Team Nie
Edyta Kopacka 1985 K Polska Wrocław Nie
Michał Korek 1981 M Polska Dąbrowa Górnicza Marcin Świerc Team Nie
MARCIN KORNAŚ 1978 M POLSKA LASKÓWKA GóryLasy Nie
Boguslawa Korona-Sieradzka 1989 K Polska Warszawa Tak
Bartosz Kosmala 1974 M Polska Kraków Nie
Dawid Kotlarz 1997 M Polska Limanowa KS Limanowa Forrest Nie
Sebastian Kotuła 1979 M Polska Zajączkowo START TEAM WĄBRZEŹNO Tak
Krzysztof Kowalczyk 1988 M Polska Kraków Nokia Kraków Nie
agnieszka kowalska 1996 K Polska Tomaszów Mazowiecki Komandosi Nie
Paweł Kozłowski 1979 M Polska Łazy Tak
Paweł Kozowicz 1985 M Polska Katowice KS Kandahar Nie
Mariusz Krawczyk 1971 M Polska Pszczyna Tak
Magdalena Krzeptowska 1991 K Polska Brzegi La sportiva team Nie
Renata Ksepko 1973 K Polska Bielsko Biała UBS Nie
Ireneusz Kubin 1972 M Polska Zakopane TG Sokół Zakopane Tak
Maria Kuchta 1995 K Polska Bukowina Tatrzańska Stajniak Team Nie
Dariusz Kusior 1983 M Polska Węgrzce Wielkie J U V E R U N/ MARSZOBIEG Nie
Katarzyna Kusior 1984 K Polska Węgrzce Wielkie J U V E R U N/ MARSZOBIEG Nie
Rafał Kusy 1975 M Polska Międzyświeć PorannyBeskidRun PBR Tak
MACIEJ KUŹMA 1982 M Polska Poronin Noclegi Sucha Woda Tak
Sebastian Kwarciany 1978 M Polski Nowa Sól Nie
Arkadiusz Kwiatkowski 1990 M Polska Kraków Tak
Justyna Kwietniewska 1980 K Polska Warszawa Tak
Grzegorz Labisz 1985 M Polska Opole Tak
Wojciech Lasak 1997 M Polska Kościelisko Mountain Running Guides Nie
Agnieszka Lasyk 1983 K Polska Kraków Nie
Michal Leksinski 1988 M Polska Warszawa Tak
Sylwester Lepiarz 1993 M POLSKA Wronów ALPIN SPORT TEAM / LKB Rudnik Nie
Błażej Lewniowski 1982 M Polska Wieliczka Tak
Adam Lis 1982 M Polska Modlnica Juverun Nie
Joanna Lis 1985 K Poleka Modlnica Juverun Nie
Łukasz Ludwinek 1981 M Polska Kielce Nie
Szymon Łapiński 2004 M Polska Lublin Tak
Michał Łysiak 1978 M Polska Warszawa Szwagry Dwa Nie
Jarosław Machnik 1981 M Polska Jankowice JRG Proszowice Tak
Damian Maciejowski 1987 M Polska Kraków Nie
Łukasz Majda 1981 M Polska Modlnica Brak Tak
Agata Majewska 1978 K Polska Wrocław MKS Siechnice Tak
Grzegorz Malek 1990 M Polska Zakopane Tak
Mariola Mantur-Cieciera 1979 K Polska Halinów Nie
Mariusz Matłosz 1976 M Polska Strzyżów KW Kraków Nie
Krzysztof Matysiak 1977 M Polska Srem Tak
Piotr Mazij 1986 M Polska Lubin Tak
Wojciech Michalak 1985 M Polska Warszawa IG @beforethesunbreaksthehorizon Tak
Maciej Michałowski 1983 M Polska Zofiówka Tak
Magdalena Mikołajczak 1975 K Polska Żory Marszobieg Nie
Karolina Mirek 1989 K Polska Niedzica Nie
Marcin Mirocha 1984 M Polska Bielsko-Biała KS KANDAHAR / siłownia Aqua team Tak
Yury Mironau 1982 M Poland Końskie Nie
Krzysztof Miroszka 1998 M Polska Wrocław Nie
Mariusz Miskiewicz 1981 M Izrael Hajfa STAŃCZAK TEAM Nie
Maciej Młodawski 1993 M Polska Katowice Nie
Katarzyna Moskal 1981 K Polska Kraków Tak
piotr murzyn 1963 M Polska zakopane sokół za-ne Nie
Ełek Mateusz Musiał 1983 M Polska Jurków nad Dunajcem Zagłoba&Rawa Team Nie
Krzysztof Muszynski 1994 M Polska Ruda Śląska Vialto Run - MARSZOBIEG Tak
Daniel Najda 2006 M Polska Rzeszów Brak Tak
Marcin Nawrocki 1981 M Polska Warszawa Turbacze Nie
Magdalena Nawrot 1980 K Polska Kraków J U V E R U N Nie
Waldek Nawrot 1973 M Polska Kraków J U V E R U N Nie
JÓZEF NICIKOWSKI 1959 M Polska Kiekrz KW POZNAŃ - MARSZOBIEG Tak
Dariusz Niszczot 1992 M Polska Gorlice Nie
Tomasz Nowak 1966 M Polska Krakow J U V E R U N Nie
Szymon Obrał 1983 M Polska Kraków Bronko Dzik Nie
Paweł Opaliński 1988 M Polska Nowa Ruda Tak
Ewelina Orawiec 1999 K Polska Zakopane Mountain Running Guides Tak
Szymon Pacia 1994 M Polska Wilcza Zatyrani Gratisownia.pl Gmina Pilchowice Tak
Maciej Parzniewski 1984 M Polska Nowy Dwór Mazowiecki Towarzystwo Turystyczne AKS Polonia Warszawa Tak
Michał Petrus 1996 M Polska Bielsko-Biała Tak
Michał Piątkowski 1978 M Polska Bronisławów Crossfit Mokotów Nie
Robert Pietrzakowski 1978 M Polska Gorzów Wielkopolski Nie
Łukasz Piotrowski 1981 M Polska Kraków Tak
Edyta Pitak-Chmiel 1982 K Polska Warszawa Tak
Piotr Podobiński 1971 M Polska Warszawa Tak
Krzysztof Poniży 1980 M Polska Opole Nie
Sebastian Porczyński 1986 M Polska Łódź TEAM OSMO Tak
GRZEGORZ PROKOPIUK 1976 M Polska Warszawa Szwagry Dwa Nie
Michał Proszkowoec 1996 M Polska Krzczonów Nie
Barbara Prymakowska 1943 K Polska Tarnow Tak
Joanna Przybyłowicz 1980 K Polska Bystra Tak
Daniel Psut 1989 M Polska Marynino Wszystkie Drogi Prowadzą Do Przygody Tak
Artur Pszczółkowski 1980 M Polska Rybnik Leader Fox Polish Team Tak
Robert Radwan-Pytlewski 1987 M Polska Kobyłka KORPalpin Tak
Marcin Ramotowski 1976 M Polska Piaseczno Nie
Janusz Raszka 1966 M Polska Cieszyn Tak
Tomasz Raszka 1984 M Polska Skoczów Skoczów Tak
Mateusz Kamil Roszak 1993 M Polska Warszawa Nie
Mateusz Rybacki 1988 M Polska Bochnia Nie
Krzysztof Saczka 1987 M Polska Nowy Sącz Tak
Jakub Sajdak 1984 M Polska Kraków J U V E R U N Nie
Tomasz Salamończyk 1977 M Polska Warszawa Sali.rocks Tak
Krzysztof Sieradzki 1989 M Polska Warszawa Przedwojewski Team Tak
Robert Skowronek 1973 M Polska Kraków Nie
Mirosław Skrobot 1972 M Polska Gdynia MKS Wierna Małogoszcz - Klub biegowy Tak
Jarosław Słowik Słowik 1994 M PL Olsztyn Pszczółkowski TEAM Nie
Paweł Słowikowski 1978 M Polska Kraków ITMBW Kraków Tak
Ewelina Sokołowska 1981 K Polska Kraków J U V E R U N Nie
Maciej Sokołowski 1986 M Polska Krakow J U V E R U N Nie
Piotr Sokołowski 1983 M Polska Piaseczno Tak
Marta Stachecka 1993 K Polska Poznań Nie
Jakub Stadnik 1998 M Polska Drwalew [email protected] Tak
Paweł Starzak 1983 M Polska Skawina Zło$nik Biega Tak
Michał Stawiński 1975 M Polska Piątek ZSMR Piątek Tak
PIOTR STEBEL 1969 M Polska Skoczów PRZEWODNIK Tak
Adam Stępniak 1980 M Polska Warszawa Tak
Teresa Stolarczyk 1970 K Polska Olsztyn Są Wolniejsi Nie
Artur Stradomski 1974 M Polska Marki Markowi Biegacze Nie
Robert Strąk 1978 M Polska Kraśnik Tak
DARIUSZ STRENZIOK 1966 M Polska Tarnowskie Góry Uniwersytet Wrocławski Nie
Piotr Strzelczyk 1974 M Polska Nowa Iwiczna Gerber Nie
Jerzy Stypa 1963 M Polska Grodzisk Mazowiecki Marszobieg Tak
Janusz Švach 1976 M Polska Katowice Browar domowy Garaż Nie
Ewa Szczepanska 1974 K Polska Marki MARSZOBIEG Tak
Edyta Szczęsna 1987 K Polska Czechowice - Dziedzice Nie
Artur Szewczyk 1972 M Polska Ciepielów Dokąd tak ciągle biegnę? Tak
Agnieszka Szkoła-Śnieżek 1983 K Polska Kraków Przyszłam popatrzeć Nie
Edward SZLĘZAK 1971 M Polska Katowice Ewelina RUNNERS Nie
Jan Szturo 1967 M Polska Podgórzyn Podgórzyn-Gmina przyjazna z natury Tak
Maryjka Szurowska 1991 K Poland Warszawa K.S. Campjano Nie
Wojciech Ścieszka 1973 M Polska Kraków Nie
Bogdan Ślepowroński 1980 M Polska Warszawa To Naturalne Tak
Dominik Świder 1984 M Polska Rabka Zdrój HalnyTeam Nie
Mateusz Świerkosz 1986 M Polska Sucha Beskidzka Tak
Brunon Tomasiewicz 1989 M Polska Wrocław Tak
Paulina Trzewikowska 1983 K Polska Łódź Nie
Rafal Tyszkiewicz 1970 M Poland Warszawa COLUMBIA Tak
Dawid Ulanowski 1993 M Polska Żarki Wielkie Tak
Mateusz Wajda 1992 M Polska Pałecznica Tak
TOMASZ WIEJOWSKI 1987 M Polska CICHE Tak
Janusz Wilczak 1975 M Polska Przemyśl Nie
Paweł Wiliński 1980 M Polska Łódź Tak
Joanna Wilk 1982 K Polska Niepołomice JUVERUN / MARSZOBIEG Nie
Agnieszka Windak 1997 K Polska Wieliczka Jem Klopsa Team Tak
Krystian Wiśniewski 1998 M Polska Drwalew Tak
Krzysiek Wolf 1992 M Polska Międzybrodzie Żywieckie Nie
MARZENA WOŁKOWICZ 1983 K Polska Bydgoszcz MARSZOBIEG Tak
Remigiusz Zachara 1957 M Polska Rabka - Zdrój Nie
Krzysztof Zadora 1972 M Polska Bielsko-Biała Miasto na Górze w ruchu Nie
Aneta Zajączkowska 1983 K Polska Dębica Marszobieg Tak
Anna Zapolska-Tomasiewicz 1987 K Polska Wrocław Tak
Dariusz Zaręba 1992 M Polska Kraków Nokia Kraków Nie
Karolina Zawojska 1983 K Polska Krakow Juverun Tak
Grzegorz Zawojski 1981 M Polska Krakow Juverun Tak
Dominik Ząbczyński 1971 M Polska Jastrzębie-Zdrój Alpin Sport Team Tak
Kinga Zielinska 1996 K Polska Kłaj #AdamCzerwińskiTeam Nie
Krzysztof Ziembla 1989 M Polska Kraków ITMBW Tak
Paweł Zięba 1988 M Polska Skawina Tak
Anna Żółtak 1995 K Polska Busko-Zdrój LKS ŻELAZNY OPOCZNO RUNNING TEAM Nie
Przemysław Żółtek 1988 M Polska Klikuszowa Team Obidowa Głuszec Nie
Wiesław Żukowski 1997 M Polska Złotkowo Nie