Zgłoszonych zawodników: 392

Nazwisko Imię Rok ur. Płeć Kraj Miasto Klub Wpłata
Albiniak Marcin 1972 M Polska Lublin Tak
Antonowicz Maciej 1983 M Polska Kosewko Deaf Running Tak
Asperski Michał 1977 M Polska Kalisz Supermaraton Kalisz Nie
Badowski Rafał 1974 M Polska Kraków Wszystko jest w głowie! Nie
Baloga Stanislav 1969 M Slovakia Prešov Biathlon šk Prešov Nie
Baran-Gądek Ewa 1967 K Polska Kraków Tak
barnaś ilona 1982 K Polska Warszawa prettyfitty team Nie
Bartosiewicz Bartlomiej 1966 M Polska Rzeszów Nie
Bartosik Tomasz 1992 M Polska Warszawa LEGIA RUN CLUB Tak
Bednarek Adrian 1990 M Polska Bydgoszcz adrianbednarek.pl Nie
Bednarski Tomasz 1978 M Polska Łódź Beauty Sport Team Tak
Bednarz Kuba 1982 M Polska Zakopane DRUŻYNA SZPIKU Tak
Bednarz Marcin 1992 M Polska Zakopane Nie
Behounek Leszek 1959 M Polska Zakopane TG Sokół Zakopane Nie
BERNACKI BARTOSZ 1983 M POLSKA ŁĄKA PRUDNICKA Nie
Białek Adam 1971 M Polska Żywiec Paradox Tak
Bielawski Michał 1985 M Polska Kraków COLąd-DKL Tak
Bieniecka Anna 1979 K Polska Gliwice Nie
Bilczewski Tomasz 1977 M Polska Krakow Nie
Błauciak Maciej 2002 M Polska Ząbkowice Śląskie Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN Nie
Boczkowska Justyna 1966 K Polska Zakopane Nie
Bodziony Michał 1990 M Polska Nowy Sącz Dzik Tak
Bogdał Ewelina 1990 K Polska Nowy Sącz Nie
Bogusz Wojtek 1985 M Polska Kraków Clico Team Tak
Bondara Sylwia 1987 K Polska Warszawa JacekBiega Running Team Tak
Brich Aleksander 1991 M Polska Tarnów Nie
Bruszewska-Głombiowska Monika 1972 K Polska Gdynia Nie
Budka Rafał 1973 M Polska Mogilany Juverun Tak
Całka Agnieszka 1977 K Polska Radzymin Radzymin Run Team Tak
Całka Grzegorz 1975 M Polska Radzymin Radzymin Run Team Tak
Celak Mateusz 1996 M Polska Opoczno Nie
Celak Mateusz 1996 M Polska Opoczno Nie
Ceremuga Janusz 1969 M Polska Maków Podhalański Nie
Chałupczak Michał 1986 M Polska Kraków Tak
Cherka Bartłomiej 1994 M Polska Warszawa Tak
Chmiel Krzysztof 1983 M Polska Kraków J U V E R U N Nie
Chodkiewicz Tomasz 1974 M Polska Piaseczno Peugeot Polska Nie
Chwała Przemysław 1973 M Polska Wolice Powolny Tak
Cieciera Maciej 1978 M Poland Halinów Maciej Cieciera - PUNDIT Nie
Cieślar Dariusz 1967 M Polska Wisła GOPR Beskidy Nie
CIEŚLIŃSKI TOMASZ 1981 M POLSKA KRAKÓW Nie
Cuper-Gancarska Katarzyna 1985 K Polska Ząbki - Tak
Czajkowska Agnieszka 1973 K Polska Zakopane Zakos Nie
Czajkowski Wojciech 1967 M Polska Zakopane Nie
Czapczyk Adrian 1981 M Polska Poznań Tak
Czarnota Jakub 1989 M Polska Sosnowiec Poziom 450/8a.pl/Wilu Nie
Czechoska Magdalena 1981 K Polska Warszawa Nie
Czuba Jarek 1991 M Polska Kraków Nie
czypionka tomasz 1985 M polska katowice umami sushi team Nie
Czyżewski Marcin 1983 M Polska Bielsko-Biała KW Jastrzębie Nie
Czyżewski Przemysław 1980 M Polska Ossóe Nie
Dadas Sławomir 1986 M Polska Warszawa Nie
Demitraszek Adrian 1985 M Polska Zakopane Nie
Dominiak Iwona 1973 K Polska Szczecin Tak
Dudek Sylwia 1974 K Polska Krakow J U V E R U N Tak
dudzik zenon 1962 M Polska KATOWICE Nie
Dyduła Łukasz 1975 M Polska Kraków Ital Car Team Tak
Dyduła Michał 2000 M Polska Kraków Tak
Dyduła Renata 1975 K Polska Kraków Ital Car Team Nie
DYGAS JAKUB 1985 M POLSKA ŁÓDŹ ŁKW Nie
Dzikowski Michal 1994 M Polska Warszawa Żórawski Team Nie
Elantkowski Jan 2000 M Polska Zakopane TKN Tatra Team Nie
Elantkowski Paweł 1973 M Polska Zakopane TOPR, ŻywczańsKierdel Nie
Fajto Maciej 1957 M Polska Murzasichle Tak
Falkowski Bartosz 1977 M Polska Warszawa Nie
Falkowski Krzysztof 1981 M Polska Kraków Woodward Runners Nie
Flejtuch Anita 1987 K Polska Kraków J U V E R U N Tak
Fogt-Klockowska Monika 1976 K Polska Gdynia Klocki Gdynia Nie
Frączek Darek Frączek 1986 M Polska Rzeszów Nie
Frączysta Katarzyna 1988 K Polska Kościelisko Nie
Frączysta Weronika 1991 K Polska Zakopane Nie
Friedberg Pawęł 1976 M Polska Sopot Karate tiger Tak
Gabryluk Jan 1981 M Polska Opole TF-48 Nie
GaŁ Wojciech 1965 M Polska Murzasichle Nie
Garcia Rodriguez Alberto 1985 M Spain Kraków Nie
Gardener Jacek 1966 M Polska Warszawa JacekBiega Running Klub Tak
Gawlas Dominik 1982 M polska cieszyn Sursum C. Nie
Gawlewicz Tomasz 1974 M Polska Sanok GAWEŁKI Team Sanok / GOPR Bieszczady Nie
Gawłowski Grzegorz 1985 M Polska Cieszyn GB GOPR KAGB Nie
Gemzik Agata 1986 K Polska Kraków JUVERUN Tak
Gemzik Jacek 1979 M Polska Kraków JUVERUN Tak
Głuszczak Jerzy 1958 M Polska Łódź Nie
Gmurczyk Arkadiusz 1982 M Polska Płock arekGMURCZYK.pl Tak
Gocyła Mateusz 1981 M Polska Koziegłowy KS Jurajskie Orły Nie
Goczoł Łukasz 1993 M Polska Gliwice Nie
Gomołysek Kinga 1986 K Polska Głuchołazy Tak
Gontar Julian 2002 M Polska Warszawa Nie
Gorczyca Wojciech 1975 M Polska Warszawa KS BAŁAGAN Tak
Górka Piotr 1982 M Polska Zasań Nie
Grabowska Joanna 1975 K Polska Toruń spc Tak
Grabowski Dariusz 1985 M Polska Bratian Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Tak
GRADZI DARIUSZ 1983 M POLSKA KRAKÓW KRAKOWSKA IZBA ADWOKACKA Tak
Gradzik Inga 1993 K Polska Dąbrowa Górnicza Tak
Gramsz Magda 1992 K Polska Bielsko-Biala Tak
Grądek Dariusz 1971 M Polska Kraków Nie
Greń Wacław 1990 M Polska Tychy Husaria Race Team Tak
Grzegorz Góral 1984 M Polska Swoszowice nogamidogóry.pl Tak
Grzonkowski Jan 1985 M Polska Warszawa Nie
Gurgul Sebastian 1982 M Polska Kraków Aromat Nóg Tak
Gustaw Krzysztof 1959 M Polska Lublin Banda Grudnia Nie
Guściora Anna 1982 K Polska Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
GUZDEK TOMASZ 1982 M Polska Bytom TourSport Running Team Nie
Gwóźdź Michał 1976 M Polska Czeladź #czeladzbiega Tak
Hadam Przemek 1982 M Polska Tychy - Tak
Haładaj Piotr 1985 M Polska Piotrków Trybunalski Tak
Hobbs Gary 1970 M United Kingdom London Ealing Eagles Running Club Tak
Hodana Marcin 1971 M Polska Kraków Drugi telefon kontaktowy 506229190 Tak
Hoja Joanna 1988 K Polska Wałbrzych Sudeckie Wycieczki Biegowe Tak
Hołuj Andrzej 1966 M Polska Kraków Tak
Hołuj Bartłomiej 1996 M Polska Kraków Tak
Horodniczy Mariusz 1983 M Polska Łódź Philips Running Team Łódź Tak
Idziak Jakub 1995 M Polska Poznań Tak
Iracki Mateusz 1990 M Polska Warszawa ENTRE.PL Team Tak
Iwanecki Łukasz 1989 M Polska Siemainowice Śl. Tak
Iwanicki Jan 1952 M Polska Zakopane Tak
Iwanicki Krzysztof 1982 M Polska Kraków Nauka Biega Tak
Iwanicki Łukasz 1984 M Polska Lublin Lubelski Węgiel "Bogdanka" Nie
Jachymski Ignacy 1991 M Polska Łódź AKG Łódź Nie
Janik Aśka 1977 K Polska Kraków Tak
Janik Mariusz 1972 M Polska Kraków Tak
Janowski Bogdan 1966 M Polska Warszawa Tak
Jarosz Grzegorz 1982 M Polska Warszawa 10. Warszawski Pułk Samochodowy Nie
Jarosz Michał 1994 M Poland Polanka Wielka Tak
Jarzębska Agnieszka 1991 K Polska Wrocław TU INTER Polska SA Tak
Jaśtal Piotr 1994 M Polska Domaszowice LKB Rudnik Nie
Jaworski Wojciech 1976 M Polska Gdańsk MMA Tiger Nie
Jendrichovska Danka 1967 K Slovensko Raznany MARAS team Tak
Jurek Izabela 1979 K Polska Jastrzębie Zdrój Kw Jastrzębie Nie
Jusinska Beata 1974 K Polska Warszawa Nie
Kaczmarek Marcin 1985 M Polska łódź Tak
Kaczor Karol 1987 M Polska Starachowice Tak
Kadula Piotr 1974 M Polska Jaworzno Nie
Kalińska Dorota Lidia 1987 K Polska Warszawa NieMaNie Nie
Kałuża Jerzy 1986 M Polska Skoczów Nie
Kałużny Stefan 1962 M Polska Sopot Rugby Tiger Tak
Kamieniarz Maria 1989 K Polska Poznań Tak
Karabas Marek 1976 M Slovensko Krivany MARAS team Tak
Karawacki Grzegorz 1989 M Polska Kęty Tak
Kawa Michał 1985 M Polska Kraków Tak
Kawińska Sylwia 1988 K Polska Posada Tak
Kempny Krzysztof 1982 M Polska Wisła GB GOPR Nie
Kiczińska Izabela 1980 K Polska Mszano 16 A Tak
Kicziński Bartosz 1984 M Poland (Polska) Brodnica Brodnica Biega Tak
Klęka Beata 1974 K Polska Bełchatów Tak
Klockowski Maciej 1972 M Polska Gdynia Klocki Gdynia Nie
Klonowski Jacek 1977 M Polska Bialowieza Nie
Kluś Kamil 1990 M Polska Zakopane KW Zakopane Nie
Knura Aleksander 1982 M Polska Połomia KW Jastrzębie - Zdrój Nie
Kołek Sebastian 1979 M Polska Międzybrodzie Bialskie Jaś i Anielka Nie
Konieczny Marek 1989 M Poland bielsko-biała Capsilon Way Nie
Konstanty Katarzyna 1978 K Polska Kraków Dziki Nie
Konstańczak Joanna 1983 K Polska Poznań Night Runners Tak
Kopszak Piotr 1991 M Polska Brzeg Nie
Kordacka Agnieszka 1982 K Polska Warszawa Nie
Kornaś Marcin 1978 M POLSKA Braszowice Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN Tak
Kornobis Monika 1993 K Polska Miechów AZS Politechnika Krakowska Nie
Kos Tomasz 1979 M Polska Tychy Państwowa Straż Pożarna Bytom Nie
Kostański Maciej 1985 M POLSKA KRAKÓW MAMM TEAM Tak
Kościelniak Kacper 1996 M Polska Mszana Dolna Gorący Potok Team Nie
Kowalczyk Zbigniew 1978 M Polska Budzów Nie
Kozłowski Mariusz 1975 M Polska Warszawa Schenker Technology Center Nie
Kozowicz Paweł 1985 M Polska Katowice KS Kandahar/GJ GOPR/Way2Champ Nie
Krajňáková Katarína 1967 K Slovensko Prešov MARAS team Tak
Krakowiak Kamil 1987 M Polska Warszawa Nie
Krawczyk Grzesiek 1978 M Polska Wieliczka KS Bałagan filia Janowice Tak
Kretek Marcin 1984 M Polska Tychy Tak
Król Maciej 1974 M Polska Radom Tak
Krzysiek Mariusz 1981 M Polska Kraków Nie
Krzyżewska Luiza 1983 K Polska Warszawa Nie
kubaczka grzegorz 1980 M Polska skoczów www.ag-architekci.pl Nie
Kucharska Malgorzata 1974 K United Kingdom London Ealing Eagles Running Club Tak
Kucharski Filip 1986 M Polska Jaworzno Jaworzno Runners Tak
Kucharzak Monika 1994 K Polska Kraków J U V E R U N Nie
Kuciński Marcin 1985 M Polska Piaseczno Forma Na Szczyt Nie
Kulik Jacek 1976 M Polska Gdynia Blacharnia Triathlon Tak
Kulla Milan 1955 M Slovakia Zemplínska Teplica LK Metropol Košice Tak
Kurkowski Ignacy 1988 M Polska Warszawa TeamKaraś Nie
Kuźmiński Paweł 1973 M Polska Włocławek KW Toruń Tak
Kuźniar Dorota 1967 K Polska Zakopane TEAM RUFARO Tak
Kwasek Kazek 1978 M Polska Bibice Eskadra Kraków Tak
Kwiatkowska Kinga 1988 K Polska Kraków Alpin Sport Team Nie
Kwiatkowska Kinga 1988 K Polska Kraków Nie
Kwietniewska Justyna 1980 K Poland Warszawa Tak
Lassak Beata 1994 K Polska Zakopane KW Zakopane Nie
Lasyk Agnieszka 1983 K Poland Kraków Nie
Ledwolorz Anna 1980 K Polska Warszawa KS Kanałek Nie
Lewniowski Błażej 1982 M Polska Kraków rehabilitanci.org Tak
Lisicki Jan 1959 M Polska Szczecin Fundacja Dzika Ostoja Tak
Litwin Daniel 1986 M Polska Rzeszów Tak
Łata Marcin 1993 M Polska Tarnów Tak
Łukasik Michał 1985 M Polska Busko-Zdrój Tak
Łukaszewicz Paweł 1969 M Polska Zakopane BWr Polonia Bielany Wrocławskie/Pro-Run Wrocław GOPR W-K RO Nie
Machura Sebastian 1988 M Poland Chorzów Hazoki Nie
Maciej Paweł 1986 M Polska Nisko JW 3730 Tak
Mackiewicz ROman 1965 M Polska Łódź Łódź Running Team Nie
Majchrzak Maciej 1989 M Polska Wrocław Tak
majdan helena 1952 K polska szczecin Tak
Majewski Paweł 1980 M Polska Koszalin Tak
Majewski Tom 1933 M Polska Warszawa Legia Nie
Majewski Wojciech 1996 M Polska Kielce Tak
Malina Łukasz 1978 M Polska Katowice WEBCON RUNNERS Nie
Mantur-Cieciera Mariola 1979 K Polska Mrowiska Nie
Maras Ladislav 1963 M Slovensko Presov MARAS team Tak
Marczyk Grzegorz 1991 M Polska Zalesie rehabilitanci.org.pl Nie
Marońska Monika 1979 K Polska BRZEZIE K KRAKOWA Tak
Marzec Krzysztof 1977 M Polska Tereszpol JW 3730 Tak
Marzec Krzysztof 1977 M Polska Tereszpol-Zygmunty Nie
MATŁOK KRZYSZTOF 1985 M POLSKA Dębica TANIEODZYWKI.PL CYCLING TEAM Tak
Mazur Tomasz 1985 M Polska Niepołomice Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN Nie
Mazurkiewicz Krzysztof 1980 M Polska Kraków Tak
Mączka Maciej 1977 M PL Kraków Juverun Tak
Mędrygał Piotr 1988 M Polska Mysłowice Tak
Michalik Edyta 1995 K Polska Nowy Targ Gorący Potok Tak
Michalik Krzysztof 1991 M Polska Zakopane Nie
Michalska Ewa 1980 K Polsak Tychy - Tak
Michałowski Maciej 1983 M Polska Łódź ŁKW Łódź Tak
Miech Szymon 1981 M Polska Ustroń Husaria Race Team Tak
Migoń Hubert 1979 M Polska Warszawa Nie
Mikołajczyk Marcin 1978 M Polska Krosno Nie
Mioduszewski Paweł 1976 M Polska Warszawa JacekBiega Running Team Nie
Mirek Karolina 1989 K Polska Brzeszcze Tak
Mirkiewicz Marcin 1989 M Polska Czeladz Czeladz#biega Nie
Miros Aleksander 1984 M Polska Warszawa Nie
Miśkiewicz Mariusz 1972 M Polska Cieszyn Biegiem przez Chybie Nie
Mosek Piotr 1967 M Polska Radom Tak
Mrózek Rafał 1987 M Polska Łękawica OLIMPIJCZYK GILOWICE Nie
Mucha Aleksandra 1995 K Polska Dąbrówka Tak
NARWOJSZ MARCIN 1972 M POLSKA POZNAŃ Tak
Nawrocki Marcin 1981 M Polska Warszawa Turbacze Tak
Nawrot Waldek 1973 M Polska Kraków J U V E R U N Tak
Nicikowski Jan 1996 M Polska Kiekrz KW Poznań Tak
Nicikowski Józef 1959 M Polska Kiekrz Tak
Niklewski Michał 1987 M Polska Radom Nie
Niklewski Paweł 1983 M Polska Radom Nie
Nogaj Paweł 1970 M Polska Jaworzno JAWORZNO RUNNERS Nie
Nosa Tomasz 1989 M Polska Zakopane Nie
Nowak Marcin 1982 M Polska Stalowa Wola Stalowowolski klub Biegacza Tak
Nowak Tomasz 1966 M Polska Krakow J U V E R U N/ Mozi Team Tak
Nowicki Maciej 1978 M Polska Ślesin Tak
Nowicki Rafał 1976 M Polska Koło nowik Tak
Nowoszewski Mirosław 1978 M Polska Warszawa Nie
Obrał Szymon 1983 M Polska Krsków Bronko Dzik Tak
OKRÓJ DAWID 1983 M POLSKA GDAŃSK DEAF RUNNING Tak
Olak Jacek 1992 M Polska Warszawa Nie
Oleksak Tomasz 1967 M Polska Nisko Planeta Nisko Nie
OLESIUK Paweł 1988 M Polska Szczytna Nie
Olszewska Magdalena 1979 K Poldka Zakopane Nie
Orkisz Ireneusz 1974 M Polska Radocza Wichry Beskidu T.R.N Nie
Orłowska Beata 1970 K Polska Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
Pacewicz Marek 1956 M Polska Zielonki Nie
Pacewicz Mikołaj 1981 M Polska Zielonki Tak
Pachowicz Krzysztof 1991 M Polska Koninki Nie
Parys Michał 1988 M Polska Szczecin Nie
Pasternak Krzysztof 1974 M Polska Piotrkow Trybunalski Brak Nie
Pełczyński Jarek 1985 M Poland Dębica Nie
Pietrzak Agnieszka 1988 K Polska Płock Nie
Pilgun Łukasz 1986 M Polska Kraków J U V E R U N Nie
Pilśniak Krzysztof Pilśniak 1973 M Polska Kraków Nie
Piórecki Michał 1976 M Polska Kraków - Nie
Piórkowska Aleksandra 1974 K Polska Wieliczka Biskupice Family Team Tak
Piórkowski Tomasz 1974 M Polska Wieliczka Tak
Płonka PIOTR 1988 M Polska Kraków TF48 Nie
Polka Anna 1983 K Poland Warszawa Nie
Poremba Szymon 1996 M Polska Nowy Sącz SZOST TEAM Nie
Predko Grażyna 1973 K Polska Tarnobrzeg Tak
Prokop Anna 1991 K Polska Tarnów Nie
Pron Adam 1975 M Polska Katowice Poland IPRONMAN Nie
Prymakowska Barbara 1943 K Polska Tarnów PTS SOKÓŁ "ŚWIAT PRACY" Nie
Pyrc Piotr 1971 M Polska Krakow Tak
Pyrc Szymon 1973 M Polska Krakow Tak
PYTEL JANUSZ 1958 M POLSKA SOSNOWIEC Truchtacz Mysłowice Nie
Pyzik Krzysztof 1988 M Polska Świnoujście VegeSlonik Team Nie
Rakowska Magdalena 1973 K Poland Warsawa Drużyna TVN Nie
Ramotowski Marcin 1976 M Polska Warszawa DHL Run Club Tak
Rejczyk Cezary 1984 M Polska Cisiec Halny WG Tak
Rogóż Rafał 1973 M Polska Kielce Nie
Rokicka Ewa 1948 K Polska Skierniewice Nie
Rospond Grzegorz 1981 M Polska Kraków CLICO Tak
Roszak Mateusz Kamil 1993 M Polska Poznań Nie
Rutkowska Małgorzata 1968 K Polska Golub-Dobrzyń Tak
Rybarska Marta 1990 K Polska Dolsk Lesz NO Limits Runners Tak
Rybarski Piotr 1987 M Polska Dolsk Nie
Rychlak-Bożek Monika 1978 K Polska Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
Ryczkowski Oskar 2001 M Polska Ząbki Nie
Ryczkowski Robert 1973 M Polska Ząbki Nie
Rydz Joanna 1977 K Polska Bełchatów Tak
Rzemek Bartosz 1982 M Pol Kraków WM Triself Nie
Sajdak Jakub 1984 M Polska Kraków J U V E R U N Nie
Samojluk Ślusarska Bożena 1960 K Polska Warszawa Drużyna TVN Nie
SĘK Tomasz 1983 M Polska PIASTÓW Tak
Sierociński Przemysław 1992 M Polska Częstochowa Tak
Siódmiak Król Artur 1975 M Poland Gdańsk Szczypiorniakl Tiger Nie
Sipiera Tomasz 1972 M Polska Kraków Nie
Siuda Adam 1988 M Polska Tenczynek Nie
Siwińska Małgorzata 1978 K POLSKA Tychy Tak
Skoczylas Wojciech 1966 M Polska Radom Nie
Skoneczny Artur 1975 M Polska Tomaszów Maz. Nie
Skowronek Robert 1973 M Polska Kraków Tak
Skrobot Mirosław 1972 M Polska Gdynia Nie
Skworc Grzegorz 1987 M Polska Siemianowice Śląskie Biegiem Przez Góry / CoJaBiegne Team Nie
Sliz Lucyna 1977 K Polska Warszawa Nie
Sliz Piotr 1977 M Polska Warszawa Nie
Sławińska-Rzemek Magda 1981 K Polska Kraków Nie
Sławińska-Rzemek Magda 1981 K Polska Kraków Nie
Słupik Tomasz 1993 M Polska Tarnów Tak
Sobczak Henryk 1983 M Polska Nowy Targ Sobczak Henio Team i Gorący Potok Nie
Sobczak Karolina 1986 K Polska Olsztyn Nie
Sokołowski Maciej 1986 M Polska Kraków J U V E R U N Tak
Sokołowski Marek 1969 M Polska Mysłowice-Wesoła Alpin Sport Team Tak
Sowińska Jadwiga 1967 K Polska Bardo Nie
Sroka Marcin 1979 M Polska Kraków Nie
Stanio Sebastian 1981 M Polska Kraków Nie
Starzak Paweł 1983 M Polska Skawina Inka Running Team Tak
STEBEL PIOTR 1969 M Polska SKOCZÓW PRZEWODNIK Tak
Stępień Katarzyna 1988 K Polska Ruda Śląska Nie
STYKOWSKI ROBERT 1977 M POLSKA Warszawa Maratonczyk.pl Nie
Szczechowicz Marzena 1972 K Polska Brzeźiny JacekBiega Running Klub Tak
Szczegielniak Marzena 1991 K Polska Boguszów-Gorce Grupa Biegowa Dzikowiec Tak
Szczepaniak Artur 1972 M Polska Warszawa KB Czesio Biega Nie
Szczęśniak Sylwia 1986 K Polska Kraków rehabilitanci.org.pl Nie
Szelagowski Michal 1986 M Polska Warszawa Tak
Szemberski Michał 1994 M Polska Gdynia Nie
Szewczyk Artur 1972 M Polska Ciepielów Dokąd tak ciągle biegnę? Tak
Szmit Joanna 1994 K Polska Łabunie AGROS Zamość Tak
Szolc-Nartowski Bartosz 1973 M Polska Gdańsk OIRP Gdańsk Nie
Sztefko Józef 1965 M Polska Kozy Nie
Szturo Jan 1967 M Polska Podgórzyn Podgórzyn-Gmina przyjazna z natury Tak
Ścieszka Wojciech 1973 M Polska kraków 13 elt Kraków-Balice Nie
Ślaga Dariusz 1965 M Polska Zakopane TG SOKÓŁ ZAKOPANE, SKIPOL.PL TEAM Tak
Ślusarczyk Krzysztof 1974 M Polska Łódź Fujitsu Running Team Łódź Tak
Ślusarski Włodzimierz 1963 M Polska Warszawa Obozy biegowe Nie
Śmiałkowska Jolanta 1962 K Polska Łódź Nie
Świadek Tomasz 1983 M Polska Kraków J U V E R U N Nie
Świś Paweł 1985 M POLSKA DZWOLA Niezrzeszony Nie
Tabiś Sebastian 1991 M Poland Dąbrowa Górnicza Nie
Tomczyk Andrzej 1968 M Polska Tarnobrzeg TG SOKÓŁ Zakopane Tak
Trociński Karol 1997 M Polska Kielce Tak
Tyka Maciej 1981 M Polska Jadowniki Nie
Tyszecki Adam 1987 M Polska Bielsko-Biała KAGB GOPR/ GOPR Beskidy Nie
Ulfik Rafał 1987 M Polska Zabrze Alpin Sport Team Tak
Urbaniak Jakub 2002 M Polska Września Ślęzak Team Tak
Urbaniak Przemysław 1975 M Polska Września Tak
Uznański Piotr 1986 M Polska Kraków Euroclear Running Team Tak
Warchoł Michał 1987 M Poland Zielonki Nie
Westrych Julia 1983 K Polska Gdynia Tak
Węglarz Witold 1967 M Polska Bielawa Lincoln Electric Bester Bike Team Tak
Wiatrowicz Barbara 1962 K Polska Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Nie
Wilczak Janusz 1975 M Polska Przemyśl Nie
Wilczak Janusz 1975 M Polska Przemyśl Nie
Wilczyńska Joanna 1989 K Polska Zakopane AQWATER Nie
Wilgat Adam 1971 M Polska Ząbki Dzikie Skrzydło Tak
Wilk Jacek 1969 M Polska Warszawa Nie
wilk katarzyna 1985 K Polska Pleśna Nie
Wilk Michał 1988 M Polska Świątniki Górne Nokia Kraków Nie
Wintrowicz Agnieszka 1988 K Polska Łódź Łódź Tak
Wiśniewska-Ulfik Dominika 1986 K Polska Zabrze Alpin Sport Team/SKB Kraśnik Nie
witek Karolina 1991 K Polska Jarocin Tak
Witkowski Tomasz 1992 M Polska Kraków still_runner Nie
Wnuk Paweł 1980 M Polska Zakopane Speleoklub Tatrzański Tak
Woch-Czajkowska Marta 1980 K Polska Kraków KS BAŁAGAN Tak
Wojciechowska Katarzyna 1986 K Polska Warszawa Nie
Wojciechowski Paweł 1981 M Polska Kraków J U V E R U N Nie
Wojciechowski Piotr 1982 M Polska Kraków J U V E R U N Nie
Wojewoda-Budka Joanna 1978 K Polska Mogilany Juverun Tak
WOJTANOWSKA KAROLINA 1991 K POLSKA WETLINA WOJTANOWSKA TEAM Nie
Wolny Paweł 1985 M Polska Rajcza Gopr Beskidy sekcja Zywiec Nie
Wolwowicz Zbigniew 1973 M Polska Nowa Dęba Tak
Wołoszyn Piotr 1980 M Polska Warszawa Tak
Woszczerowicz Michał 1976 M Polska Gdynia Swing tiger Nie
Wozniak Olaf 1990 M Polska Zakopane Dzik Komando / T.G. Sokół Zakopane Nie
Wójcik Weronika 1982 K Polska Warszawa Stowarzyszenie Jeździeckie Szarża Nie
Wujda Magdalena 1980 K Polska Kraków J U V E R U N Tak
Wywłoka Paulina 1990 K Polska Jarosław Salco Garmin Team Nie
Zakrzewski Aleksander 1970 M Polska Zgorzelec Total Immersion Tak
Zakrzewski Marcin 1983 M Polska Warszawa Nie
Zasada Tomasz 1971 M Polska Kraków Nie
Zawisza Joanna 1984 K Polska Radom Nie
Zawisza Marcin 1975 K Polska Radom Nie
Zawojska Karolina 1983 K Polska Kraków J U V E R U N Nie
Zawojski Grzegorz 1981 M Polska Kraków J U V E R U N Nie
Ząbczyński Dominik 1971 M Polska Jastrzębie-Zdrój Alpin SportTeam Tak
Zbierska Eliza 1997 K Polska Chludowo Tak
Zemła Andrzej 1974 M Polska Klecza Dolna Wichry Beskidu T.R.n Nie
Zieliński Przemysław 1974 M Polska Chojnice Nie
Zięba Paweł 1984 M Polska Sosnowiec WITOSA Sosnowiec Tak
Ziętek Sebatian 1975 M Polska Katowice Nie
Zlotkowski Przemysław 1967 M Polska Zakopane Nie
Zych Andrzej 1976 M Polska Warszawa RiverView Tak
zygmunt Tomasz 1997 M Polska Giedlarowa Nie
Żarski Radosław 1980 M Polska Rozprza Tak
Żdanuk Wojciech 1980 M Polska Lębork Nie
Żukowski Wiesław 1997 M Polska Murzasichle Nie