Zgłoszonych zawodników: 179

Nazwisko Imię Rok ur. Płeć Kraj Miasto Klub Wpłata
Albiniak Marcin 1972 M Polska Lublin Tak
Antonowicz Maciej 1983 M Polska Kosewko Deaf Running Nie
Baloga Stanislav 1969 M Slovakia Prešov Biathlon šk Prešov Nie
barnaś ilona 1982 K Polska Warszawa prettyfitty team Nie
Bartosiewicz Bartlomiej 1966 M Polska Rzeszów Nie
Bednarek Adrian 1990 M Polska Bydgoszcz adrianbednarek.pl Nie
Bednarski Tomasz 1978 M Polska Łódź Beauty Sport Team Tak
Bednarz Kuba 1982 M Polska Zakopane DRUŻYNA SZPIKU Nie
Białek Adam 1971 M Polska Żywiec Paradox Nie
Bilczewski Tomasz 1977 M Polska Krakow Nie
Boczkowska Justyna 1966 K Polska Zakopane Nie
Bodziony Michał 1990 M Polska Nowy Sącz Dzik Nie
Bogusz Wojtek 1985 M Polska Kraków Clico Team Tak
Bondara Sylwia 1987 K Polska Warszawa JacekBiega Running Team Nie
Budka Rafał 1973 M Polska Mogilany Juverun Nie
Całka Agnieszka 1977 K Polska Radzymin Radzymin Run Team Nie
Całka Grzegorz 1975 M Polska Radzymin Radzymin Run Team Nie
Chmiel Krzysztof 1983 M Polska Kraków J U V E R U N Nie
Chwała Przemysław 1973 M Polska Wolice Powolny Nie
CIEŚLIŃSKI TOMASZ 1981 M POLSKA KRAKÓW Nie
Cuper-Gancarska Katarzyna 1985 K Polska Ząbki - Nie
Czarnota Jakub 1989 M Polska Sosnowiec Poziom 450/8a.pl/Wilu Nie
Czechoska Magdalena 1981 K Polska Warszawa Nie
Czuba Jarek 1991 M Polska Kraków Nie
czypionka tomasz 1985 M polska katowice umami sushi team Nie
Dadas Sławomir 1986 M Polska Warszawa Nie
Dudek Sylwia 1974 K Polska Krakow J U V E R U N Nie
Dyduła Łukasz 1975 M Polska Kraków Ital Car Team Nie
Dyduła Renata 1975 K Polska Kraków Ital Car Team Nie
DYGAS JAKUB 1985 M POLSKA ŁÓDŹ ŁKW Nie
Fajto Maciej 1957 M Polska Murzasichle Nie
Fogt-Klockowska Monika 1976 K Polska Gdynia Klocki Gdynia Nie
Frączek Darek Frączek 1986 M Polska Rzeszów Nie
Frączysta Katarzyna 1988 K Polska Kościelisko Nie
Frączysta Weronika 1991 K Polska Zakopane Nie
Gardener Jacek 1966 M Polska Warszawa JacekBiega Running Klub Tak
Gawlas Dominik 1982 M polska cieszyn Sursum C. Nie
Gawlewicz Tomasz 1974 M Polska Sanok GAWEŁKI Team Sanok / GOPR Bieszczady Nie
Gemzik Agata 1986 K Polska Kraków JUVERUN Nie
Gemzik Jacek 1979 M Polska Kraków JUVERUN Nie
Głuszczak Jerzy 1958 M Polska Łódź Nie
Gmurczyk Arkadiusz 1982 M Polska Płock arekGMURCZYK.pl Nie
Gocyła Mateusz 1981 M Polska Koziegłowy KS Jurajskie Orły Nie
Gontar Julian 2002 M Polska Warszawa Nie
Gorczyca Wojciech 1975 M Polska Warszawa KS BAŁAGAN Nie
Grabowska Joanna 1975 K Polska Toruń spc Nie
Gradzik Inga 1993 K Polska Dąbrowa Górnicza Nie
Greń Wacław 1990 M Polska Tychy Husaria Race Team Nie
Grzegorz Góral 1984 M Polska Swoszowice nogamidogóry.pl Tak
Grzonkowski Jan 1985 M Polska Warszawa Nie
Gustaw Krzysztof 1959 M Polska Lublin Banda Grudnia Nie
Guściora Anna 1982 K Polska Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
Hadam Przemek 1982 M Polska Tychy - Nie
Haładaj Piotr 1985 M Polska Piotrków Trybunalski Tak
Hoja Joanna 1988 K Polska Wałbrzych Sudeckie Wycieczki Biegowe Tak
Hołuj Andrzej 1966 M Polska Kraków Nie
Iwanicki Łukasz 1984 M Polska Lublin Lubelski Węgiel "Bogdanka" Nie
Jarosz Grzegorz 1982 M Polska Warszawa 10. Warszawski Pułk Samochodowy Nie
Jarosz Michał 1994 M Poland Polanka Wielka Tak
Jarzębska Agnieszka 1991 K Polska Wrocław TU INTER Polska SA Tak
Jendrichovska Danka 1967 K Slovensko Raznany MARAS team Tak
Kalińska Dorota Lidia 1987 K Polska Warszawa NieMaNie Nie
Kałuża Jerzy 1986 M Polska Skoczów Nie
Karabas Marek 1976 M Slovensko Krivany MARAS team Tak
Kiczińska Izabela 1980 K Polska Mszano 16 A Tak
Kicziński Bartosz 1984 M Poland (Polska) Brodnica Brodnica Biega Tak
Klęka Beata 1974 K Polska Bełchatów Tak
Klockowski Maciej 1972 M Polska Gdynia Klocki Gdynia Nie
Kluś Kamil 1990 M Polska Zakopane KW Zakopane Nie
Konstanty Katarzyna 1978 K Polska Kraków Dziki Nie
Konstańczak Joanna 1983 K Polska Poznań Night Runners Nie
Kopszak Piotr 1991 M Polska Brzeg Nie
Kordacka Agnieszka 1982 K Polska Warszawa Nie
Kościelniak Kacper 1996 M Polska Mszana Dolna Gorący Potok Team Nie
Kowalczyk Zbigniew 1978 M Polska Budzów Nie
Kozłowski Mariusz 1975 M Polska Warszawa Schenker Technology Center Nie
Krajňáková Katarína 1967 K Slovensko Prešov MARAS team Tak
Krawczyk Grzesiek 1978 M Polska Wieliczka KS Bałagan filia Janowice Nie
Kretek Marcin 1984 M Polska Tychy Tak
Król Maciej 1974 M Polska Radom Nie
Krzysiek Mariusz 1981 M Polska Kraków Nie
Kucharski Filip 1986 M Polska Jaworzno Jaworzno Runners Tak
Kulla Milan 1955 M Slovakia Zemplínska Teplica LK Metropol Košice Nie
Kuźniar Dorota 1967 K Polska Zakopane TEAM RUFARO Tak
Kwasek Kazek 1978 M Polska Bibice Eskadra Kraków Tak
Kwiatkowska Kinga 1988 K Polska Kraków Nie
Lassak Beata 1994 K Polska Zakopane KW Zakopane Nie
Litwin Daniel 1986 M Polska Rzeszów Tak
Machura Sebastian 1988 M Poland Chorzów Hazoki Nie
Mackiewicz ROman 1965 M Polska Łódź Łódź Running Team Nie
Majchrzak Maciej 1989 M Polska Wrocław Tak
majdan helena 1952 K polska szczecin Nie
Maras Ladislav 1963 M Slovensko Presov MARAS team Tak
Marońska Monika 1979 K Polska BRZEZIE K KRAKOWA Tak
MATŁOK KRZYSZTOF 1985 M POLSKA Dębica TANIEODZYWKI.PL CYCLING TEAM Nie
Michalik Edyta 1995 K Polska Nowy Targ Gorący Potok Nie
Michalska Ewa 1980 K Polsak Tychy - Nie
Miech Szymon 1981 M Polska Ustroń Husaria Race Team Nie
Migoń Hubert 1979 M Polska Warszawa Nie
Mikołajczyk Marcin 1978 M Polska Krosno Nie
Mioduszewski Paweł 1976 M Polska Warszawa JacekBiega Running Team Nie
Mrózek Rafał 1987 M Polska Łękawica OLIMPIJCZYK GILOWICE Nie
NARWOJSZ MARCIN 1972 M POLSKA POZNAŃ Tak
Nawrocki Marcin 1981 M Polska Warszawa Turbacze Tak
Nawrot Waldek 1973 M Polska Kraków J U V E R U N Nie
Nicikowski Jan 1996 M Polska Kiekrz KW Poznań Tak
Nicikowski Józef 1959 M Polska Kiekrz Tak
Nogaj Paweł 1970 M Polska Jaworzno JAWORZNO RUNNERS Nie
Nowak Tomasz 1966 M Polska Krakow J U V E R U N/ Mozi Team Nie
Nowicki Maciej 1978 M Polska Ślesin Tak
OKRÓJ DAWID 1983 M POLSKA GDAŃSK DEAF RUNNING Tak
Oleksak Tomasz 1967 M Polska Nisko Planeta Nisko Nie
Olszewska Magdalena 1979 K Poldka Zakopane Nie
Orłowska Beata 1970 K Polska Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
Pełczyński Jarek 1985 M Poland Dębica Nie
Piórkowska Aleksandra 1974 K Polska Wieliczka Biskupice Family Team Tak
Piórkowski Tomasz 1974 M Polska Wieliczka Tak
Predko Grażyna 1973 K Polska Tarnobrzeg Nie
Prymakowska Barbara 1943 K Polska Tarnów PTS SOKÓŁ "ŚWIAT PRACY" Nie
Pyrc Piotr 1971 M Polska Krakow Tak
Pyrc Szymon 1973 M Polska Krakow Tak
PYTEL JANUSZ 1958 M POLSKA SOSNOWIEC Truchtacz Mysłowice Nie
Pyzik Krzysztof 1988 M Polska Świnoujście VegeSlonik Team Nie
Rakowska Magdalena 1973 K Poland Warsawa Drużyna TVN Nie
Rospond Grzegorz 1981 M Polska Kraków CLICO Nie
Roszak Mateusz Kamil 1993 M Polska Poznań Nie
Rutkowska Małgorzata 1968 K Polska Golub-Dobrzyń Nie
Rybarska Marta 1990 K Polska Dolsk Lesz NO Limits Runners Tak
Rybarski Piotr 1987 M Polska Dolsk Nie
Rychlak-Bożek Monika 1978 K Polska Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza Tak
Ryczkowski Oskar 2001 M Polska Ząbki Nie
Ryczkowski Robert 1973 M Polska Ząbki Nie
Rydz Joanna 1977 K Polska Bełchatów Tak
Rzemek Bartosz 1982 M Pol Kraków WM Triself Nie
Samojluk Ślusarska Bożena 1960 K Polska Warszawa Drużyna TVN Nie
SĘK Tomasz 1983 M Polska PIASTÓW Tak
Sipiera Tomasz 1972 M Polska Kraków Nie
Siwińska Małgorzata 1978 K POLSKA Tychy Tak
Skoneczny Artur 1975 M Polska Tomaszów Maz. Nie
Skowronek Robert 1973 M Polska Kraków Tak
Skworc Grzegorz 1987 M Polska Siemianowice Śląskie Biegiem Przez Góry / CoJaBiegne Team Nie
Sobczak Henryk 1983 M Polska Nowy Targ Sobczak Henio Team i Gorący Potok Nie
Sobczak Karolina 1986 K Polska Olsztyn Nie
Sowińska Jadwiga 1967 K Polska Bardo Nie
Starzak Paweł 1983 M Polska Skawina Inka Running Team Tak
STEBEL PIOTR 1969 M Polska SKOCZÓW PRZEWODNIK Tak
Stępień Katarzyna 1988 K Polska Ruda Śląska Nie
Szczechowicz Marzena 1972 K Polska Brzeźiny JacekBiega Running Klub Tak
Szczepaniak Artur 1972 M Polska Warszawa KB Czesio Biega Nie
Szmit Joanna 1994 K Polska Łabunie AGROS Zamość Tak
Sztefko Józef 1965 M Polska Kozy Nie
Ścieszka Wojciech 1973 M Polska kraków 13 elt Kraków-Balice Nie
Ślaga Dariusz 1965 M Polska Zakopane TG SOKÓŁ ZAKOPANE, SKIPOL.PL TEAM Nie
Ślusarczyk Krzysztof 1974 M Polska Łódź Fujitsu Running Team Łódź Tak
Ślusarski Włodzimierz 1963 M Polska Warszawa Obozy biegowe Nie
Świś Paweł 1985 M POLSKA DZWOLA Niezrzeszony Nie
Tomczyk Andrzej 1968 M Polska Tarnobrzeg TG SOKÓŁ Zakopane Nie
Trociński Karol 1997 M Polska Kielce Tak
Urbaniak Jakub 2002 M Polska Września Ślęzak Team Nie
Urbaniak Przemysław 1975 M Polska Września Nie
Węglarz Witold 1967 M Polska Bielawa Lincoln Electric Bester Bike Team Nie
Wilk Jacek 1969 M Polska Warszawa Nie
Wintrowicz Agnieszka 1988 K Polska Łódź Łódź Tak
Witkowski Tomasz 1992 M Polska Kraków still_runner Nie
Woch-Czajkowska Marta 1980 K Polska Kraków KS BAŁAGAN Nie
Wojciechowska Katarzyna 1986 K Polska Warszawa Nie
Wojciechowski Paweł 1981 M Polska Kraków J U V E R U N Nie
Wojciechowski Piotr 1982 M Polska Kraków J U V E R U N Nie
Wojewoda-Budka Joanna 1978 K Polska Mogilany Juverun Nie
WOJTANOWSKA KAROLINA 1991 K POLSKA WETLINA WOJTANOWSKA TEAM Nie
Wołoszyn Piotr 1980 M Polska Warszawa Tak
Wujda Magdalena 1980 K Polska Kraków J U V E R U N Nie
Zakrzewski Aleksander 1970 M Polska Zgorzelec Total Immersion Tak
Ząbczyński Dominik 1971 M Polska Jastrzębie-Zdrój Alpin SportTeam Tak
Zbierska Eliza 1997 K Polska Chludowo Tak
Zemła Andrzej 1974 M Polska Klecza Dolna Wichry Beskidu T.R.n Nie
Zlotkowski Przemysław 1967 M Polska Zakopane Nie
Żdanuk Wojciech 1980 M Polska Lębork Nie
Żukowski Wiesław 1997 M Polska Murzasichle Nie